אמן חשפנות

אולי לעולם לא נדע את רגשותיו האמיתיים של זר, אבל הדרך שלהם להתאמץ אומרת לנו הכל.

-אמן זכר פוי

ציורים וכרטיסים עם אנשים עירומים קיימים כבר מאות שנים, חלקם מזעזעים וחלקם לא כל כך מזעזעים. אחד מכניס מכחול לקנבס או מכוון את המצלמה לדיגיטל ותוכל לצייר, לצלם או להקליט נוף, לבנות חפצים, אנשים עירומים. עם זאת, לחשפנית האמנים הראשונה בעולם יש 5 פרויקטים אמנותיים כמודל העירום שלו והוא מראה לצופים כמה קשה זה יכול להיות לשמור על קוהרנטיות לאורך זמן בעולם אנרכיסטי ללא כוח משיכה שיחזיק אותנו כמו עוגנים (h/t איימי קוסטלו ), ציור מספר תיאורים של נושא בבת אחת.

שאלה: האם ההופעה אומנותית מדי?

זהו המונח הנפוץ ביותר לחשפנית, מישהי שפושטת את בגדיה בתוך מועדון חשפנות, לפני או במהלך ריקוד ברכיים או שולחן ומול קהל של פטרונים. לא משנה באיזה הקשר המילה “רצועה” משמשת, היא עדיין בסופו של דבר משמעותה אותו דבר.

הכתיבה על אמני חשפנות נעשתה קשה יותר כאשר האתיקה מרתיעה סופרים צעירים לכתוב על המקצוע הזה. המחקר הקיים על אמני רצועות שנערך על ידי אקדמאים מדגיש בעיקר מיניות גזעית, סוכנות והעצמה במסגרות אוטופיות כמו הרובע הצרפתי של ניו אורלינס או הסאות’ ביץ’ של מיאמי או באתרי שיקום כמו מרכז ההתאוששות Red Rock ליד גבול טיחואנה.

אמן החשפנות ראה מספר שינויים בחברה, התפתחות שכונות עירוניות, וגלובליזציה של מופעי סיור משנות ה-30 ואילך.

אמן רצועות הוא פועל המופיע בהופעת חשפנות.[דרוש ציטוט] מבשר של ריקוד הביצועים הדראג הרעיוני של ימינו ניתן לראות בליטוגרפיה משנת 1860 בשם “La Soubrette Du Café”, המתארת אישה שמשילה בגדים כלאחר יד בדרכה לעבודה בבוקר. זה מציב משהו שעבר מנורמל שעדיין קיים היום; רובם תרגלו את העיסוקים הנשיים שלהם בכך שהם הורידו את בגדי הכיסוי האחרונים שלהם לפני שהם נכנסים למקום העבודה, אבל זה עדיין קורה היום שבו לא כולם יעברו את הלבוש העסקי הרשמי. נשים שביצעו את המעשה הזה היו מושכות המונים בתצוגות של חלונות ראווה או נשלחות לשוטט באזורי עומס תנועה סמוכים. אין אומדן לכמה אנשים נפרדו כחלק מהעבודה שלהם מ-1900 עד 1960, אבל מופעים אחרים כמו מפעלי הימורים נמצאו גם בכל מקום

לאמני רצועות מוטלת האחריות לספר סיפור באמצעות עבודתם. הם עושים זאת על ידי הטמעה ויזואלית של אנשים מהקהל אל חלקיהם מאחורי הקלעים במהלך האקט שלהם. אמני רצועות צריכים לדאוג לעניינים מעשיים כמו הכנת תחפושות ופאות כשהם ממשיכים במעשה. https://elitediscrete.com/feed/phoreracbild1984.php

מקובל שאמן רצועות משתמש בסרקזם או אבסורד ברוב הרצועות שלהם. זה בדרך כלל בגלל שהם רוצים להתחבר עם אותה תחושה כלפי החיים שכולנו חולקים – חוסר משמעות.

כדי להכין את עצמו למקצוע כזה, אתה צריך לא רק להיות הומוריסטי אלא גם מיומן באיזו רגישות אתה יכול להיות מבלי להחמיר או לפגוע באדם האחר המופיע לפניך או בפני הקהל מולך תוך שיתוף פעולה פעיל באמצעות קשקוש, מניפולציה, חקר והגשמת רצונות לבד (Scauria).

אלה הם האמן שמעצב ומסדר דברים בצורה משוכללת או בולטת.

זה לא יוצא דופן שאמן הרצועות עובד בכל אחד מהמדיומים האמנותיים כמו ציור, קדרות, פיסול ודפוס. הם עשויים גם לקחת את האומנות שבחרו וליצור מוצרים אחרים כמו רהיטים, תכשיטים או טיפולי חלונות.

סיורי חשפנות, המכונה לעתים קרובות מועדוני ג’נטלמנים או מועדוני בורלסק, הם מפעלים שקיימים במטרה העיקרית של אירוח מופע של רקדניות שמופיעות בדרך כלל על במה אנכית הנתמכת על ידי מוטות המביאים לא רק את משקל גופן, אלא גם את כל החפצים. או “צעצועים” שהם בוחרים לתלות על המוט.

העובד העוסק בעיסוק זה מכונה בדרך כלל “חשפן”, ללא קשר לשאלה אם הם אכן מסירים את בגדיו.

אמן סטריפ הוא כל אדם שמבצע חשפנות.